מחברים אנשים וצמחים


מיזם שקם מתוך שורות הצמחים במשתלה..

לגדול כילד במשתלה זה אושר אינסופי, כמה שזה כיף לקום כל בוקר לתוך עולם של צבעים, צורות ושפע. הילדות בין הצמחים והלמידה אודות התכונות שלהם גורם לילד להסתכל על העולם קצת אחרת.

בתוך עולם של טכנולוגיה ומחסור תמידי בזמן, מצאנו כי הפער בינינו לבין עולם הטבע והצמחים הוא כזה שאסור להשלים איתו. החלטנו שבמקום שהטכנולוגיה והקדמה ירחיקו בינינו, נשתמש בהם כדי להתקרב.

רוב האנשים לא גדלו בין שורות הצמחים במשתלה כך שהם צריכים עזרה מקצועית על מנת לבחור את הצמחיה המתאימה לתנאים הקיימים אצלם.

neta היא פלטפורמה שקמה בשביל לחבר כל אחד לעושר והאושר המדהים והאינסופי שמסתתר מאחורי כל צמח. בעזרת אלגוריתם חכם, יכולות פילטר מתקדמות ושפה של אייקונים שיעזרו לכם להבין ולקבל החלטה, מצאנו את הדרך להביא את הילדות שלנו לתוך הבתים והגינות שלכם.

אתם בוחרים צמחים, 

We deliver happiness

WhatsApp Image 2019-02-09 at 22.58.51 (2)

 

הערכים שמובילים אותנו

ערבות הדדית. כולנו גרים בבית אחד גדול ומשותף. הצורה בה נתייחס אחד לשני ולסביבה שלנו תקבע איך תיראה החברה שלנו והסביבה בה אנחנו חיים. 

יצירתיות. לחגוג את מי שאנחנו ואת מה שאנחנו יכולים לעשות. כל אחד הוא הכי טוב בעולם במשהו. אנחנו מעריצים את מי שמתגבר על מכשולים והולך אחרי הלב.

צמיחה והתחדשות. כחוק שנגזר על כל יצור בטבע, אנחנו שואפים תמיד לצמוח ולהתפתח. העבר כבר עבר, העתיד הוא נגזרת של פעולות שמייצרים בהווה.

גיוון. כמה שיותר ומכמה שיותר סוגים. לאהוב כל אחד ואחת בדיוק כמו שהם מתוך הרצון לחיות בעולם מגוון יותר ועם כמות אפשרויות בלתי נגמרות.

בואו לסיבוב במשתלה

מיינו מוצרים בעזרת מנגנון הפילטר ותוסיפו את הצמחים שמתאימים לכם למריצה.